Susipažinkite su Cannamella

Sveiki. Mano vardas Greta. Cannamella – mano įgyvendinta svajonė. Tai rankų darbo, be jokių konservantų pagaminta pieniška karamelė, kuri puikiai tinka mirkyti vaisių skilteles, prie sūrio, ledų, o labiausiai tiesiog kabinti ją šaukštu!

Cannamella gimė iš meilės saldumynams. Jau nuo pat mažų dienų nedaviau tėvams ir seneliams ramybės, nuolat ,,barškinau" indus virtuvėje :) O karamelė visad buvo KAŽKAS TOKIO. Kai prisimenu save, visada mano mėgstamiausių desertų sąraše karaliavo ji - karamelė. Čia ir buvo visko pradžia. Cannamella taip ir tapo ne tik mėgstamiausiu desertu, o mano gyvenimu.

Pasirinkusi studijuoti Maisto Technologiją ir Inžineriją puikiai žinojau, kad pasirinkau teisingą kelią. Jau būdama trečiame kurse, pradėjau eksperimentuoti pas prof. Praną Viškelį laboratorijoje. Po daugybės prisvilintų puodų, sugadintų sienų ir nudegusių pirštų, gimė - Cannamella. 2 metus dirbau, tobulinau receptūras, kol pagaminau savo svajonių karamelę.

Vienintelė tokia, išskirtinio skonio, kupina meilės ir šilčiausių jausmų - tokia yra Cannamella. O net 4 nuostabūs skonių deriniai skirti kiekvienam, net ir išrankiausiam, skoniui.

Kiekvienas karamelės stiklainiukas pagamintas mano rankomis ir su didele meile. Tikiuosi esate tokie patys smaližiai kaip aš ir paragausite mano skanausios pasaulyje karamelės! :)

Linkiu skaniausių ir nuostabiausių akimirkų su Cannamella!

Greta <3

Sekite @cannamella

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Krepšelis